Wet n WildPhoto Focus Foundation Stick

Popis

Zabite celý deň a hrajte celú noc v tejto dlhotrvajúcej viacúčelovej krycej palici; v súčasnosti je k dispozícii v 21 rozšírených odtieňoch, ktoré sú lichotivé pre široké spektrum odtieňov pokožky. Nadácia Photo Focus Stick Foundation poskytuje dlhotrvajúce pokrytie prelomovým, ľahkým, viacrozmerným vzorcom, ktorý sa vzťahuje na bezchybný polomatný povrch. Naplnená olejmi arganového a slnečnicového oleja pre intenzívnu vlhkosť a bezproblémovú ohýbateľnosť, Photo Focus Stick Foundation Foundation zdokonaľuje vašu pleť a zvyšuje vašu dôveru, aby ste vyzerali a cítili sa skvele od slnka po západ slnka. Spotrebiteľ testovaný v siedmich svetelných podmienkach na bezchybné opotrebenie a bezfiltrujúci Insta-hodný selfies. Choďte do toho, vyberte si ako svoju novú nadáciu BFF Nadáciu Photo Focus Stick Foundation! Sľubujeme, že nadácia Photo Focus Stick Foundation nesklame!

Bez krutosti, bezlepku, bez mastenca, bez vône a vegánu.

Vyrobené v Číne

Nenechajte si ujsť tento krok – PREP !: Hydrát a pripravte sa na ultratenkú aplikáciu. Maskovací guru nám to dáva rovno; Nadácia sa aplikuje lepšie na vopred pripravenú pokožku. Takto hydratujte a pripravte ultrajemné plátno, aby ste minimalizovali póry, rozmazali línie, vrásky a škvrny. Ste #TeamMatte? Vyskúšajte náš matný podkladový lak na tvár Photo Focus Matge pre dokonalý a matný podklad a dokončite ho pomocou spreju Photo Focus Matte Finish Setting Spray ako posledného kontaktu. Alebo ste #TeamNatural? Vyskúšajte náš základný fokus na tvár Photo Focus Dewy Face Glow pre žiarivý vzhľad a dokončite ho pomocou spreja Photo Focus Natural Finish Setting Spray.

©Copyright 2019 wet n wild

Prísady

Izononylizononanoát, dipentaerytrityl-hexa C5-9 kyslé estery, dipentaerytrityl-hexahydroxystearát / hexadearát / hexarosinát, oxid kremičitý, etylhexylpalmitát, polyglyceryl-10 dekaisostearát, polyglyceryl-2 trihydrogen, trikarboxylát, hydrogénfosforečnan, mikrogén, kaprogén, hydrofosforečnan, mikrogén, kaprogén, hydrogénfosforečnan, kaprogén, hydrogénfosforecín Carnauba) Vosk / Cire de carnauba, Mikrokryštalický vosk / Cire Microcrystaline, Dimethicone / Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Vosk / Cire de Candelilla, Hydrogenovaný styrén / Metyl Styrén / Indénový kopolymér, Trietoxykaprylylsilane, Pazúrikovec, Astro, Semeno Kyselina sorbová, fenoxyetanol, olej zo semien Helianthus Annuus (slnečnicový olej), olej zo semien Passiflora Edulis, tokoferol, olej zo semien Schinziophyton Rautanenii, olej z jadra jadranského oleja, olej z kokosového oleja, kokosový olej, sójový olej, sójový olej, sójový olej Tetra-di-terc-butylhydroxyhydrocinnamát, oxidy železa / CI 77491; CI 77492; CI 77499