Lekári Formula Mineral WearPowder Compact

Popis

Dermatológ schválený

hypoalergénne

parfumácie

Minerálny tvárový prášok bez mastku bez obsahu mastenca

Pre mimoriadne citlivú alebo náchylnú pokožku!

Minimalistická receptúra ​​pomáha znižovať podráždenie a útek

S SPF 16, odporúčaný The Skin Cancer Foundation ako účinný UV krém

Zahŕňa zabudované zrkadlo a kefu

Hypoalergénny, bez vône, nekomedogénny, schválený dermatológ

Talk on Talc! Zatiaľ čo väčšina práškov obsahuje mastenec ako svoju hlavnú zložku, táto minimalistická formulácia neobsahujúca mastenec bola špeciálne vyvinutá pre najcitlivejšiu a / alebo náchylnejšiu pokožku. Pre zvlášť citlivú pokožku je menej viac, menej prísad. Táto jemná formulácia umožňuje pokožke dýchať a môže pomôcť minimalizovať riziko podráždenia a dýchania.

Minerálne oblečenie pre prírodné oblečenie! Minerály ako sľuda a silika pomáhajú dosiahnuť hladký pocit “druhej pokožky” a povrchovú úpravu. Minerálne opotrebenie udržuje prirodzený vzhľad jemným vstrebávaním oleja bez sušenia a pomáha minimalizovať výskyt jemných čiar.

Denná dávka vitamínov a minerálov! Tento práškový režim „pre vašu pokožku“ by nebol úplný bez zdravej dávky vitamínov. Minerálne opotrebenie obsahuje okrem minerálov aj deriváty vitamínu A a E, prírodných antioxidantov, ktoré pomáhajú chrániť a kondicionovať pokožku.

Vyrobené v USA z domácich a zahraničných častí

Môže sa nosiť samostatne alebo na make-up. Kefou na prášok rovnomerne po celej tvári a krku vyrovnajte tón pleti s prirodzene vyzerajúcim povrchom. Pre čo najrovnomernejšiu aplikáciu pred aplikáciou poklepte na prebytočný prášok z kefy. Najlepšie výsledky na suchú až veľmi suchú pokožku dosiahnete aplikáciou zvlhčovača pred použitím prášku.

© 2008 Physicians Formula, Inc.

Prísady

Aktívne zložky: oxid titaničitý (6,0%), oxid zinočnatý (4,2%)

Neaktívne prísady: sľuda, skvalán, lauroyl lyzín, oxid kremičitý, nitrid bóru, kaolín, retinylpalmitát, tokoferyl acetát, chlórfenín, sorbát draselný, dehydroacetát sodný

Varovanie

Len na vonkajšie použitie. Pri používaní tohto produktu chráňte pred očami. Opláchnite ich vodou. Prestaňte používať a opýtajte sa lekára, ak sa objaví vyrážka alebo podráždenie a pretrváva. Uchovávajte mimo dosahu detí.