Živý dôkaz Suchý šampón

Popis

Living Proof (PhD) Dry šampón čistí mimo bežných suchých šampónov. Je poháňaná patentovanou technológiou Living Hair Proof (Healthy Hair Molecule) (OFPMA) a technológiou Triple-Action Cleaning, ktorá absorbuje a odstraňuje olej, pot a zápach z vlasov, aby vyzerala a vyzerala čisto. Skvelé pre všetky typy vlasov.

Tento suchý šampón čistí vlasy. Ako? Rýchlo pôsobiace prášky nasávajú nielen olej, ale aj pot a zápach. Potom naša patentovaná molekula umožňuje ľahké odstránenie, takže vlasy vyzerajú, cítia sa a vonia čistejšie. Medzi praním choďte dlhšie. Ako dlho môžeš ísť?

Ďalšie informácie v cene. Povedzte nám, čo si myslíte o livingproof.com.

Vyrobené v Spojených štátoch

Trepaním môžete dosiahnuť maximálne výsledky čistenia. Nádobu držte asi 6 až 10 palcov od suchých vlasov. Vlasy narezajte a produkt naneste silným pohybom na špinavé a mastné miesta. Počkajte 30 sekúnd, kým sa prášky aktivujú a vyčistia. Potom ich odstráňte masážou a trasením koreňmi prstami alebo vlasmi z kefy. Ak je to potrebné, naneste viac, nezabudnite pretrepať. Štýl podľa potreby. Sprej v zametajúcom pohybe. Počkajte 30 sekúnd. Masáž a pretrepávanie sa odstráni. Po otvorení je dobré 24 mesiacov.

Prísady

Isobután, propán, alkoholový denat., Škrob Oryza Sativa (ryža), celulóza, oktafluórpentyl-metakrylát (OFPMA), kaprylylglykol, dipropylénglykol, citronellylmetylkrotonát, hydroxypropylcelulóza, hydratovaný oxid kremičitý, octan sodný, oxid vápenatý, 10% celulóza, 10% -ný etanolcelulóza , Voda / Eau / Aqua, Vôňa / Parfum, Etylhexylglycerín, Fenetylalkohol, Benzylbenzoát, Hexylškoricový, Linalool, Coumarin

Varovanie

Pozor: Mimoriadne horľavý. Vyvarujte sa postriekaniu očí. Obsah pod tlakom. Nepoužívajte v prítomnosti otvoreného ohňa alebo iskier. Neprepichujte ani nespaľujte. Neskladujte pri teplotách vyšších ako 50 ° C. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte iba podľa pokynov. Úmyselné zneužitie úmyselným sústredením a vdýchnutím obsahu môže byť škodlivé alebo smrteľné.