L’Oreal Paris InfallibleFull Weal Concealer

Popis

Neprestávajte žiadať viac. Vychutnajte si plné pokrytie a celotvárové nosenie až 24 hodín. Naše naj pigmentovanejšie zloženie, aké kedy bolo v našej najväčšej škále odtieňov korektora vôbec – Full Wear Concealer poskytuje plné pokrytie s dokonalým matným povrchom. Zakrýva nedokonalosti a zdvojnásobuje sa ako obrys / zvýraznený produkt. Tvar tváre použitím jedného odtieňa tmavšieho na kontúru a jedného odtieňa ľahšieho na zvýraznenie a zmiešanie! Náš mimoriadne veľký aplikátor poskytuje maximálne pokrytie jedným úderom na zakrytie kruhov pod očami, jaziev po akné a odfarbenia. Naša nepremokavá nemastná receptúra ​​sa neprenesie, nezmizne ani nevznikne, takže váš celkový vzhľad pokrytia je zamknutý celý deň. Smotanová textúra je nemastná a ľahko sa nanáša – trochu prechádza dlhá cesta! K dispozícii v 25 odtieňoch pre každý odtieň pleti. Viac ako korektor, plné pokrytie a nosenie na celej tvári. Vodotesné, prenosné, odolné voči vyblednutiu. Zakryte, rozvrhnite a tvarujte svoju tvár. Úplne pokrýva nedokonalosti, minimalizuje začervenanie a jazvy. Korektor s úplným oblečením v 25 odtieňoch pre každý odtieň pleti.

Vyrobené v Spojených štátoch

Aplikujte korektor priamo na nedokonalosti a zmiešajte ho s prstom, štetcom alebo mixérom. Tip: Ak chcete čo najlepšie zakryť tmavé kruhy, aplikujte ich do trojuholníka pod každým okom a zmiešajte.

Prísady

AQUA / voda / EAU, undekan, glycerín, dimethikon, polyglyceryl-4-isostearát, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, pentylen, butylénglykol, tridekan, cetyl PEG / PPG-10/1 dimethikon, hexyllaurát, síran horečnatý, POLYHYDROXYSTEARIC kyselina, oktyldodekanol, DISTEARDIMONIUM hektorit, dvojsodná Stearoyl glutamát, celulózová guma, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SILICA SILYLATE, akrylonitril / METYLMETAKRYLÁT / vinylidénchloridu, kopolymér VODA / vôňa trihydroxystearin, hydroxidu hlinitého, acetylovanej monostearas, izobután, hexyl Cinnamal, Benzylsalicylát, LINALOOL, alfa-Isomethyl Ionone , BENZYL ALKOHOL, TOCOFEROL, CITRONELLOL, HELIANTHUS ANNUUS SEMENÝ OLEJ / SUNFLOWER SEMENÝ OLEJ, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, MÔŽE OBSAHOVAŤ CI 77891 / TITANIUM DIOX7, 7710, CIIO, 777, OBJEDNÁVACÍ FERRICKÝ FERROcyanid amónny