Tekutý make-up bez neutrénových olejov

Popis

Tekutý základ s akné medicíny

Prirodzené priedušné pokrytie pokožky náchylnej na akné

Kontroluje lesk a pomáha liečiť a predchádzať vzniku akné

Prvý a jediný tekutý základ s technológiou Micro-Clear

Technológia Micro-Clear rýchlo upcháva póry

Kyselina salicylová poskytuje rýchle zmiernenie akné

nekomedogénny

Vytvorte prirodzený, priedušný vzhľad a dojem pomocou Neutrogena Skinclearing Makeup. Je určený pre pleť náchylnú na akné a je to prvý a jediný tekutý make-upový základ s technológiou Micro-Clear, ktorý nielen lieči škvrny, ale tiež pomáha predchádzať objavujúcim sa akné, aby sa dosiahla čistejšia pleť. Technológia Micro-Clear zvyšuje účinnosť kyseliny salicylovej tým, že prelomí olej a uvoľní póry pre rýchle odstránenie akné. Vyvinutá dermatológmi, táto bezolejová formulácia reguluje lesk a upcháva póry.

Pred použitím tohto produktu pokožku dôkladne očistite

pokryť celú postihnutú oblasť tenkou vrstvou raz až trikrát denne

pretože môže dôjsť k nadmernému vysušeniu pokožky, začnite jednou aplikáciou denne, potom postupne podľa potreby alebo podľa pokynov lekára postupne zvyšujte dvakrát až trikrát denne.

Ak sa vyskytne nepríjemná suchosť alebo peeling, znížte aplikáciu na jedenkrát denne alebo každý druhý deň

Ďalšie informácie

Uchovávajte pri izbovej teplote

©Johnson & Johnson

Prísady

Účinné látky: Kyselina salicylová – 0,5% (liečba akné)

Neaktívne zložky: voda, cyklopentasiloxán, mastenec, C12-15 alkylbenzoát, metyl trimetikón, PEG / PPG-18/18 dimetikón, syntetický vosk, C12-15 alkyl laktát, kokamidopropyl PG-dimonium chlorid fosfát, síran horečnatý, matricia (Chamomilla Recutita) ) Výťažok z kvetov, ovocná šťava z aloe Barbadensis, polymetylmethakrylát, tokoferylacetát, retinylpalmitát, kyselina askorbová, kyselina pantoténová, oxid kremičitý, dimetikón, bis-PEG-14/12 dimetikón, oxid hlinitý, oxid kremičitý, etylén-brassylát, polysilikón-11, cetyl Laktát, propylenglykol, propylenkarbonát, disteardimonium hektorit, kyselina polyhydroxystearová, chlorid benzalkonium, propylparabén, etylparabén, metylizotiazolinón, jódpropynylbutylkarbamát, oxidy železa, oxid titaničitý

Varovanie

Len na vonkajšie použitie

Pri používaní tohto produktu

podráždenie pokožky a suchosť je väčšia pravdepodobnosť, ak použijete súčasne iné topické lieky proti akné. Ak dôjde k podráždeniu, používajte súčasne iba jeden lokálny liek na akné. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak dôjde k požitiu, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc alebo sa spojte s toxikologickým strediskom.